AUTO KOMIS

CHCESZ SZYBKO I BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI SPRZEDAĆ SWÓJ SAMOCHÓD ??

 

PRZYWIEŹ TEN POJAZD DO  ALEI AUT  I ZLEĆ NAM SPRZEDAŻ  NA PODSTAWIE UMOWY KOMISOWEJ !!! UZYSKAMY W BARDZO SZYBKIM TEMPIE KORZYSTNĄ CENĘ I ZAOPIEKUJEMY SIĘ TWOIM SAMOCHODEM !!!

NASZ PLAC TO 2,700 m2 POWIERZCHNI  WYSTAWIENNICZEJ -JEST W PEŁNI OGRODZONY I CHRONIONY . JAKO FIRMA   MAMY POLISĘ AUTOCASCO W PZU – POWIERZONE NAM AUTA SĄ UBEZPIECZONE OD DEWASTACJI CZY ,  ANOMALII POGODOWYCH I PRZEDE WSZYSTKIM KRADZIEŻY !!!

PZU

NASZĄ PROWIZJĘ  OPŁACA KUPUJĄCY !!! NA MIEJSCU USTALAMY CENĘ JAKA PAŃSTWA INTERESUJE  – MY JAKO LICENCJONOWANY POŚREDNIK POBIERAMY  NIEWIELKĄ PROWIZJĘ W MOMENCIE SPRZEDAŻY – KTÓRĄ OPŁACA KUPUJĄCY !!!


———————————————————————————————————————-

NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT PARKINGOWYCH !!!

TO KLIENT / WSTAWIAJĄCY – DECYDUJĘ O KWOCIĘ W JAKIEJ ODDA AUTO DO SPRZEDAŻY , MY STARAMY SIĘ SPRZEDAĆ O 1500-2000 ZŁ DROŻĘJ – TO NASZA PROWIZAJ OPŁACANA PRZEZ KUPUJĄCEGO !!!

———————————————————————————————————————-


W PROWIZJE BĘDZIE WLICZONE :

  • PRZYGOTOWANIE AUTA DO SPRZEDAŻY 
  • OPIEKA HANDLOWCÓW
  • OCHRONA I AUTOCASCO ( ubezpieczenie miin od : burz , pożarów , KRADZIEŻY i wandalizmu ) NA SAMOCHÓD
  • MIESIĘCZNE PAKIETY UBEZPIECZENIA OC – JUŻ NIE MUSISZ WYKUPOWAĆ ROCZNEJ POLISY GDY CHCESZ SPRZEDAĆ SAMOCHÓD A UBEZPIECZENIE AKURAT SIĘ KOŃCZY

PO NASZYCH ZABIEGACH KOSMETYCZNYCH I NASZEJ OFERCIE GWARANCYJNO-KREDYTOWEJ TEN POJAZD STANIE SIĘ DUŻO BARDZIEJ ATRAKCYJNY DLA POTENCJALNYCH KLIENTÓW A TAKŻE DOSTĘPNY DLA SZEROKIEGO GRONA KREDYTOBIORCÓW ! 

 NASI ZAWODOWI SPRZEDAWCY SZYBKO ZNAJDĄ NABYWCĘ NA TWÓJ SAMOCHÓD.

W GRATISIE UMIESZCZAMY AUTO NA PORTALACH OGŁOSZENIOWYCH TAKICH JAK : ALLEGRO , OTOMOTO , OLX I MIĘDZYNARODOWY – MOBILE.DE   – OGŁOSZENIA BĘDĄ DODATKOWO WYRÓŻNIONE DZIĘKI CZEMU ZWIĘKSZYMY SZYBKOŚĆ SPRZEDAŻY . AUTO BĘDZIE TEŻ WIDOCZNE NA WIELU DARMOWYCH PORTALACH – OGÓLNIE W CAŁYM INTERNECIE

MOŻEMY SPRZEDAĆ TEN SAMOCHÓD W KREDYCIE , NA RATY CZY TEŻ W LEASINGU .

SPRZEDAMY TWÓJ SAMOCHÓD WRAZ Z DODATKOWĄ GWARANCJĄ TECHNICZNĄ NA OKRES 6 MIESIĘCY – TO ZNACZNIE PRZYSPIESZA CZAS POTRZEBNY NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU !!!

ALEJAAUT.PL – Z NAMI SPRZEDAŻ SAMOCHODU JEST DUŻO ŁATWIEJSZA

WZÓR UMOWY KOMISOWEJ – UMOWA KOMISOWA

DZWOŃ – 604 500 626

41339010_2133619480236387_5755884002074427392_o

 

7

0
Animowany Licznik