Centrum sprzedaży samochodów


Twoje auto, nasza pasjaImage

Aktualna oferta

Nasze samochody: OTOMOTO.PL

AlejaAut.pl to centrum sprzedaży samochodów używanych. Nasze biuro i plac wystawienniczy znajdują się na granicy Warszawskich dzielnic – Ursusa i Włoch. Każdy samochód z naszej oferty jest specialnie wyselekcjonowany, poddany ocenie stanu technicznego oraz jest przygotowany według najwyższych standardów. Zapewniamy możliwość przyjęcia Twojego używanego auta w rozliczeniu, atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe, dogodny i szybki kredyt oraz minimum niezbędnych formalności.

Gwarancja na używane auto

Każdy samochód w ofercie alejaAut.pl ma gwarancję GetHelp.pl dzięki której twoja droga zawsze jest prosta a w razie awarii nie zostaniesz sam z problemem. Szybko i łatwo wezwiesz auto pomoc, bezpłatnie zdiagnozujesz przyczynę awarii i nie zapłacisz za naprawę. Ponad to oferujemy Ci rabaty na zakup części eksploatacyjnych. Z nami będziesz mógł po prostu cieszyć się swoim samochodem.

Kredyty i finanse

Dzięki produktom finansowym oferowanym na miejscu w centrum alejaAut.pl zdobycie wymarzonego samochodu jest łatwe, szybkie i nie wymaga gotówki. To Państwo decydują o wyborze rodzaju finansowania zakupu: leasingu, kredycie czy pożyczce. Dzięki szerokiej ofercie współpracujących z nami banków i firm leasingowych oferujemy optymalne rozwiązania dla każdego, zarówno dla osób prywatnych, jak i firm.

Warunki dla kredytobiorców

Oferujemy kredyt dostępny od ręki, 7 dni w tygodniu, wkład własny od 0%. Okres kredytowania nawet do 120 miesięcy a wysokość raty dostosujemy do Twoich potrzeb. Rozpatrujemy wszystkie wnioski, nawet z wpisem do bazy BIK oraz KRD.

Kontakt

Adress:
ul. Różana 3
05-816 Opacz Kolonia

Godziny otwarcia komisu:
pn - pt: 1000 - 1800
sob: 1000 - 1600
nd: 1200 - 1500

Obsługa:
pn - pt : 1000 - 1800